Вадим Алешин (vakin) wrote,
Вадим Алешин
vakin

Художник Юрій ПисарЮрій Писар народився 10.10.1985 р. в м. Рахові Закарпатської області. Перші кроки в малярстві зробив у студії художника М. Ворохти в рідному місті. Згодом продовжив освіту в Інституті мистецтв м. Івано-Франківськ за спеціальністю «живопис». З 2008 року розпочалась вільна творча діяльність художника, а з нею і формування стилю та ретельне шліфування техніки. З цього ж року Юрій активно бере участь у спільних виставках художників Івано-Франківська, Львова, Києва та інших міст України.

В 2010 р. відбулась перша персональна виставка під назвою «Балет». В роботах простежувається акцент на емоційну складову кольору, який служить засобом ведення діалогу з глядачем. Проте в наступній виставці 2011 р. під назвою «Nude», художник зробив наголос на мінімальних засобах вираження, зокрема спрощенні форми та звуженні кольорової гами. Продовженням жіночої тематики стала нова серія з циклу балет 2011 року. В цих роботах вібрація внутрішнього стану балерин перенесена в площину гри великих масивів кольору, а також у фрагментарне зображення танцівниць, що в свою чергу вносить гармонійну ритміку в композицію робіт. В творах наступних років автор продовжує досліджувати колір – його енергетичну наповненість і мінливу динамічність.

На даний час мистець живе та працює в Івано-Франківську. А пріоритетною темою для творчості залишається внутрішній Всесвіт людини, який художник доносить глядачеві через витончені жіночі форми.Офіційний сайт yuripysar.com
Джерело - www.liveinternet.ru


Tags: Арт, Современники, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Современники” Tag

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment