Вадим Алешин (vakin) wrote,
Вадим Алешин
vakin

Київський дизайнер створив схему всього муніципального транспорту міста


Кликабельно

На схемі позначені всі автобусні, тролейбусні та трамвайні маршрути, а також лінії метро та міська електричка. Дизайнер Костянтин Череповський витратив на цю роботу 16 місяців.

Схема транспорту не була замовлена місько адміністрацію чи транспортним комунальним підприємством, це особиста ініціатива дизайнера. За словами Костянтина, він побачив, що теоретично може існувати попит на подібну друковану схему, так як мало хто користується інтернет-сервісами для обрання маршруту у середньому віці та особливо після 50 років (проникнення інтернету у останній категорії – менше 50%). Крім того, відсутність офлайн-мапи становить велику проблему для туристів та гостей міста.

Ще однією причиною створення схеми стало те, що у Києва порівняно невелика мережа рейкового транспорту – цілі райони мають доступ до міського громадського транспорту тільки у вигляді автобуса чи тролейбуса, як, наприклад Солом’янка чи Виноградар. Тому, крім метро, тут і нараховується 140 наземних маршрутів. Окремо, для зацікавлених дизайнерів Костянтин написав статтю The Making Of, у якій розповів свій шлях розробки схеми. Крім того у статті є посилання на схожі роботи в інших країнах, які дизайнер використовував, як референси.

У схемі немає маршруток, так як їх ще більше 300, міських та приміських разом. Зате позначений веломаршрут Троєщина-центр, вокзали й аеропорти, річковий вокзал, фунікулер, основні туристичні об’єкти.

Джерело - Хмарочос і medium.com

Tags: Автор, Дизайн, Киев, Метро, Сейчас, Транспорт, Туризм, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Киев” Tag

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments